„Detektywi na tropie książek”

W środę 6 października 2021 r. w ramach innowacji pedagogicznej pt. „Detektywi na tropie książek” dzieci z oddziału przedszkolnego wraz z paniami udały się z wizytą do Gminnej Biblioteki Publicznej w Osjakowie. Przedszkolaki miały okazję zobaczyć jak wygląda biblioteka i jak należy się w niej zachowywać. Dowiedziały się, na czym polega praca pani bibliotekarki oraz co trzeba zrobić, żeby móc wypożyczyć książkę. Wszystkim bardzo podobały się kolorowe i bogato ilustrowane książki, które z ochotą oglądały. Dyrektor biblioteki, pani Barbara Domagała, zaprezentowała również dzieciom teatrzyk obrazkowy kamishibai. Na zakończenie spotkania każde dziecko otrzymało pyszny smakołyk oraz zakładkę do książki.