„BohaterON – włącz historię” od najmłodszych lat

„BohaterON” to ogólnopolska kampania o tematyce historycznej mająca na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego oraz promocję historii Polski XX wieku. Projekt ma edukować Polaków, bazując na historiach Powstańców, wzmacniać poczucie tożsamości narodowej, krzewić postawy patriotyczne oraz budować wrażliwość społeczną.
W środę 04.11 przedszkolaki z grupy 0B wraz z wychowawcą – p. Malwiną Domagałą w ramach wychowania patriotycznego oraz zbliżającego się Święta Niepodległości z wielkim zapałem włączyli się do akcji. Wykonali piękne kartki z podziękowaniami za wolną Polskę dla uczestników Powstania Warszawskiego oraz odbyli krótką pogadankę na temat ówczesnych wydarzeń historycznych. Sprawozdanie z przebiegu zajęć oraz zdjęcia kartek powędrowały drogą elektroniczną do wspaniałych Bohaterów Powstania i z pewnością wywołają niejeden uśmiech na ich twarzach.
Skip to content