Bal gimnazjalny 2018

Dnia 20 stycznia 2018r. uczniowie klas III bawili się na „Balu Gimnazjalnym”. Uroczystość rozpoczęła się o godz. 17.00 przepięknym polonezem pilnie wyćwiczonym pod okiem pani Anety Godyń. Chłopcy wyglądali dostojnie i bardzo poważnie w ciemnych garniturach i muszkach, a dziewczyny niezwykle ładnie w sukienkach i pięknych fryzurach. Wszyscy byli pod wrażeniem poloneza, a szczególnie wielości figur, którą podczas tańca zaprezentowali uczniowie. Sala gimnastyczna została na tę okazję przystrojona przez uczniów, wychowawców oraz według pomysłu pani Anety Pierzyny. Następnie przedstawiciele klas III – Patrycja Brzozowska i Maciej Ciania przywitali zgromadzonych gości – Wójta Gminy Osjaków – pana Jarosława Trojana, przewodniczącego Rady Gminy – pana Ryszarda Drutowskiego, przewodniczącą Rady Rodziców – panią Iwonę Półgrabia, dyrektor szkoły Podstawowej im. Powstańców Styczniowych w Osjakowie – panią Hannę Kołodziej, w-ce dyrektor naszej placówki – panią Katarzynę Wojcieszek, rodziców, grono pedagogiczne oraz licznie przybyłych gości. Trzecioklasiści gorąco podziękowali pani dyrektor, nauczycielom, pracownikom obsługi i administracji oraz rodzicom za wsparcie i pomoc w przygotowaniu balu, a także cierpliwość, wyrozumiałość oraz dar przekazywania wiedzy. Kwiaty złożone na ręce pań dyrektor były symbolem ich wdzięczności. Po części oficjalnej wszyscy udali się na poczęstunek, a następnie rozpoczęła się zabawa, którą poprowadził DJ. Bal zakończył się w późnych godzinach wieczornych. Wszyscy opuścili imprezę zmęczeni, lecz bardzo zadowoleni.

Dodaj komentarz

Skip to content