„Bąbelkowe dzieła sztuki” w klasie 1b

W styczniu uczniowie klasy 1b wykonali kolejne zadanie z projektu edukacyjnego „Z darami natury świat nie jest ponury”. Polegało ono na wykorzystaniu folii bąbelkowej do stworzenia ciekawej pracy plastycznej. Ze względu na obecną porę roku uczniowie postanowili przypomnieć wszystkim, że aby chronić swoje zdrowie należy nosić czapki i rękawiczki. Elementy zimowej garderoby pomalowali farbami, ale zamiast pędzli użyli folii bąbelkowej. Dzięki temu nadali czapkom i rękawiczkom niepowtarzalne wzory. Następnie wycięli je i nakleili na innej kartce. Potem dorysowali buzie i w ten sposób powstały portrety dzieci w stroju zimowym. Prace sprawiły dzieciom ogromną frajdę. Malowały z wielką ochotą i zaangażowaniem. „Bąbelkowe dzieła sztuki” można zobaczyć w galerii zdjęć.

Skip to content