Andrzejkowa noc w szkole

Po raz kolejny w naszej szkole odbyła się impreza pod nazwą „Andrzejkowa noc w szkole”. Wzięli w niej udział chętni uczniowie z klasy 1b, 2a, 2b i 3 wraz ze swoimi wychowawczyniami: p. Wiolettą Podgórniak, p. Marleną Olbińską, p. Jolantą Nowak, p. Magdaleną Kowalczyk oraz p. Ireną Cianią spędzili w szkole całą noc. Na początku był wieczór wróżb, w czasie którego dowiedzieliśmy się co czeka nas w przyszłości. Można było również potańczyć na „piżama party”, odbył się piżamowy pokaz mody i „karaoke”. Na kolację wszyscy zjedli pyszną pizzę. Dostarczyła ona energii na nocne „buszowanie” po szkole. Mimo wspaniałej zabawy i świetnej atmosfery trzeba było jednak trochę się przespać. Cisza nocna ogłoszona została ok. północy, ale większości uczniów trudno było zasnąć. Wychowawcy próbowali pomóc w zaśnięciu czytając książki. Ale pogaduchy i śmiechy trwały jeszcze długo. O godzinie 8 rano wszyscy rozeszli się do domów. Uczestnicy zabawy zgodnie twierdzą, że noc w szkole to udana impreza!

Dodaj komentarz

Skip to content