Andrzejki w Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie

Tradycją naszej szkoły są wizyty młodzieży oraz nauczycieli w Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie. 29 listopada 2017r. 30-osobowa grupa młodzieży, w tym uczniowie kl. III b gimnazjalnej oraz członkowie Szkolnego Klubu Wolontariusza, wraz z opiekunami – p. Magdaleną Betką, p. Anną Różańską oraz p. Henryką Mesjasz odwiedzili mieszkańców DPS-u, aby umilić im czas. Uczniowie przygotowali bogaty program artystyczny nawiązujący do tradycji „andrzejkowych”. Były więc wróżby, tańce, śpiewy oraz zabawy polegające na współzawodnictwie. Zarówno podopieczni DPS-u jak i nasza młodzież spędzili czas w miłej i radosnej atmosferze. Zwieńczeniem wspólnej zabawy było wręczenie dyplomów, skromnych upominków, zrobienie pamiątkowych zdjęć oraz poczęstunek przygotowany przez mieszkańców Domu Pomocy Społecznej w Skrzynnie. Dziękujemy młodzieży za okazaną empatię i zaangażowanie oraz zachęcamy do kontynuowania tej tradycji w przyszłości.

Dodaj komentarz

Skip to content