Szkolny Konkurs Matematyczny dla klas trzecich

W dniu 6 maja 2022 r. odbył się w naszej szkole konkurs matematyczny dla klas trzecich. Jego celem było rozwijanie i pogłębianie zainteresowań i uzdolnień matematycznych uczniów, kształtowanie umiejętności samodzielnego myślenia oraz promowanie matematyki jako atrakcyjnej dziedziny nauki. Udział w konkursie wzięło udział 14 uczniów. Zadaniem uczestników było rozwiązanie w ciągu 60 minut zestawu 17 zadań o różnym stopniu trudności. Organizatorkami konkursu były p. Marlena Olbińska oraz p. Wioletta Podgórniak.
Po sprawdzeniu prac i przeliczeniu zdobytych punktów wyłoniono następujących laureatów:
I miejsce -Tomasz Tokarek kl. 3 b
II miejsce – Jan Wróbel kl. 3 b
III miejsce – Edyta Foręc kl. 3 a
Gratulujemy laureatom oraz pozostałym uczestnikom poziomu wiedzy matematycznej. Życzymy sukcesów w kolejnych konkursach.